Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Sporti shqiptar në zi! Ndahet nga jeta në moshën 58-vjeçare trajneri i skuadrës së...(EMRI+FOTO)

Sporti shqiptar në zi! Ndahet nga jeta në moshën

Odisea Çipa, trajneri i ekipit të futbollit Butrinti, është ndarë nga jeta parakohe.

Mësohet se specialisti i futbollit dhe trajneri Odisea Çipa, i cili drejtonte ekipin e futbollit Butrinti këtë sezon, ka humbur jetën pas një arresti kardiak.

Çipa ka qenë më parë lojtar i ekipit të Butrintit.

Sporti shqiptar në zi! Ndahet nga jeta në moshën

Sporti shqiptar në zi! Ndahet nga jeta në moshën

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore