Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Sporti në zi/ Vritet me armë zjarri kampioni i shumëfishtë i botës (FOTO)

Sporti në zi/ Vritet me armë zjarri kampioni i shumëfishtë i

Kampioni i shumëfishtë i botës në disiplinën e sporteve në ring “Jiu-jitsu”, 32-vjeçari Vidadi Mardanov është vrarë të hënën në mbrëmje në Dagestan.

Mardanov ishte në të njëjtën kohë president i ligës së luftimeve NFC MMA dhe u vra me armë rreth orës katër të mëngjesit. Luftëtari i famshëm ka dalë nga shtëpia për të biseduar me dikë, por gjatë bisedës dy persona e kanë qëlluar dhe kanë ikur.

“Mardanov është thirrur për përballje dhe kur ka dalë, e kanë qëlluar dhe kanë ikur”, raportojnë mediat ruse. Policia ka mbërritur shumë shpejt në vendngjarje dhe ka gjetur trupin e një burri të shtrirë në rrugë, me dëshmitarët e tjerë që kanë dëgjuar më shumë se një të shtënë. Ata shumë shpejt i identifikuan vrasësit dhe sipas mediave bëhet fjalë për Timur Asadom (27 vjeç) dhe Abdumislim Murtazalijev (23 vjeç).

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore