Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Spezia e Rei Manajt shtang Milanin në sekondat e fundit, kuqezinjtë “turpërohen” në shtëpi

Spezia e Rei Manajt shtang Milanin në sekondat e fundit, kuqezinjtë

Spezia befasoi Milanin me një gol në sekondat e fundit të takimit për t’u larguar me tri pikë me mjaft vlerë nga San Siro.

Kuqezinjtë me shumë mungesa pretendonin tri pikët për të rimarrë kryesimin e Serisë A dhe përfituar nga barazimi i Interit një natë më parë ndaj Atalantës.

Golin e gjetën në shtesën e pjesës së parë, kur Leao shënoi shënoi pasi Theo Hernandez shpërdoroi një penallti.

Pjesën e parë të takimit për Spezian u aktivizua edhe Rei Manaj, por sulmuesi kuqezi nuk la gjurmë. Në të dytën ai u zëvendësua. Spezia gjeti golin e barazimit me Agudelon në minutën e 64 dhe Gyasi i dha fitoren në minutën e pestë shtesë pas një gabimi të Kalulut.

Në ndeshjen tjetër, Napoli fitoi 0-2 ndaj Bolonjës, ku Rrahmani luajti si titullar të gjithë takimin. Golat u shënuan që të dy nga Lozano.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore