Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

“Sot mos merrni rrugën për...”, Meri Shehu bën parashikimin: Do ishte fatale për punët apo jetën personale

“Sot mos merrni rrugën për...”, Meri Shehu bën

Astrologia e njohur, Meri Shehu, ka bërë parashikimin e horoskopit për ditën e sotme. Në një postim në “Facebook”, ajo shkruan se “sot mund të jetë problematike tendenca e përfundimit të disa martesave.

“Lidhja Jugore e Hënës tregon të kaluarën dhe përvojat që kanë ndikuar në jetën tonë. Janë dobësitë, gabimet, momentet e vështira apo të gëzueshme”, shkruan Meri, e cila bën edhe parashikimin e mëposhtëm:

Dashi

Sot duhet te rishikoni me mire nje lidhje qe keni bere ne kaluaren diku jashte vendit e cila mund te perseritet dhe t’ju mbaj peng per nje periudhe te gjate.

Demi

Duhet te gjeni nje menyre te re qe te keni sukses ne ceshtjet ekonomike. Duke ju larguar tendences se te qenit viktime apo i varfer ne koncept.

Binjaket

Ne fushen e marredhenieve dhe sidomos te marteses sot do keni zhvillime te rendesishme. Nese nuk e kuptoni ku jeni atehere do vazhdoni te vini rrotull.

Gaforrja

Ne lidhje me punen dhe perditeshmerine do kuptoni qe nuk i jeni ngjitur asnje mali per momentin dhe ndoshta keni humbur diku ne ndonje fushe me ide apo dordolece.

Luani

Mund te filloni sot te flirtoni apo te dashuroni ne thelb te njeten figure qe keni gabuar dhe keni flertuar me perpara megjithese eshte person tjeter ne dukje

Virgjeresha

Ideja qe keni keto kohe per nje valixhe qe e mbushni dhe e zbrazni me orare te caktuara sipas medyshjeve tuaja ,nuk do ju coj aspak large dhe mund tju mbylle nje rruge te re

Peshorja

Sot mos merrni rrugen per drejt por beni nje kthese ne te kundert. Ndodh qe nganjehere rruga per drejt ju con mbrapa ne kohe dhe jo ne drejtimin e duhur.

Akrepi

Ne ceshtjet ekonomike duhet kapercyer nje kurth qe nuk ju le te beni perpara si duhet dhe kerkon t’ju ngaterroje. Mos bashkepunoni me persona nga e kaluara.

Shigjetari

Sot ju duket sikur do mbani per vete mundesite me te mira duke lejuar apo dhuruar te tjereve gjerat me vlere dhe mundesite e arta. Kujdes me menyren e vleresimit te gjerave se do gaboni.

Bricjapi

Do merrni shpirterisht nje marsh mbrapa ne nje moment kur kjo do ishte fatale per ecurine e puneve dhe jetes personale per ju. Nese kjo do ndodh asgje e re nuk ju pret me.

Ujori

Nje mik apo nje shok qe nuk ju ka ndihmuar ne te kaluaren dhe afrohet keto dite nuk do nxjerre gje ne drite. Por ju mund te rikuperoni nje ceshtje studimore te lene pezull.

Peshqit

Rrezikon sot nje veprim i gabuar ne çeshtje te martese apo te nje marredhenie te rendesishme ne jeten tuaj personale. Do zgjidhni mbi baze te nje vetevleresimi te ulet apo te nje figure qe ju ka mbetur ne mendje nga e kaluara.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore