Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Sondazhi në SHQIP: Cili ekip mendoni se fiton kampionatin europian, EURO 2021?

Sondazhi në SHQIP: Cili ekip mendoni se fiton kampionatin europian, EURO
Poll

Jemi vetëm pak ditë mbylljes së fazës së grupeve të kampionatit europian 2020 dhe disa ekipe duket se e kanë prerë biletën për në fazën tjetër.

Italia është një prej tyre, e cila me 9 pikë të plota ka treguar se është një nga pretendentet serioze të këtij kompeticioni.

Me mbarimin e fazës së grupeve do të kemi një tablo më të qartë se kush mund të jetë fituesi i Euro2020.

Për këtë Gazeta Shqip ka zhvilluar një sondazh ku mund të votoni ekipin që ju mendoni se do dalë triumfues.

Ju ftojmë të votoni më lart.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore