Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Skënderbeu ndal Vllazninë, kuqeblutë hap fals përfitojnë rivalët

Skënderbeu ndal Vllazninë, kuqeblutë hap fals

Vllaznia nuk ka ditur të fitojë ndaj korçarëve që ndodhen në vendin e fundit të kampionatit, duke treguar se ekipi kuqeblu po ka problelem. Ndeshja ka përfunduar në barazim 1 me 1, por Skënderbeu ka qenë ekipi që kaloi i pari në avantazh. Goditje e bukur e Dennis Dowouna dhe topi në rrjetë. Pjesa e parë përfundoi me avantazhin e Skënderbeut, teksa pushimi i bëri mirë skuadrës mike.

Braziliani Da Silva fitoi një penallti dhe ekzekutimin e mori përsipër Haris Dilaver. Boshnjaku nuk gaboi përballë Dajsinanit dhe barazim 1-1. Rikthim te goli pas një kohe të gjatë për sulmuesin e Vllaznisë.

Rezultat aspak pozitiv për ekipin e Thomas Brdariç, që tani kryeson me vetëm 5 pikë më shumë se Teuta dhe Laçi.

Skënderbeu ndal Vllazninë, kuqeblutë hap fals

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore