Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

SKANDAL! Gjest i turpshëm, trajneri godet me shpullë lojtaren e Skënderbeut (VIDEO)

SKANDAL! Gjest i turpshëm, trajneri godet me shpullë lojtaren e

Një incident i rëndë dhe aspak sportiv është shënuar në ndeshjen e volejbollit për femra U-18, mes Skënderbeut dhe Dinamos.

Në videon që po botojmë, shihet se trajneri i skuadrës korçare, Romeo Xeka, teksa kishte kishte marrë një pushim dhe po fliste me ekipin, i qëllon me shtullë njërës prej lojtareve, ndërsa të bërtiturat e tij nuk mungojnë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore