Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Si asnjëherë më parë/ Cristiano Ronaldo zbret në fushë me shpatë në dorë (VIDEO)

Si asnjëherë më parë/ Cristiano Ronaldo zbret në

Pasi Lionel Messi u vesh me matelin e ashtuquajtur Bisht, një nga veshjet më prestigjoze arabe që përfaqëson mirëqenien dhe mbretërinë, kur ngriti Kupën e Botës në Katër me Argjentinën, tani është radha e Cristiano Ronaldos.

Në fakt, për të festuar 300 vjetorin e themelimit të Arabisë Saudite, Ronaldo festoi në Riad duke dalë në fushë për një ngjarje festive të veshur me rroba tipike saudite, së bashku me drejtuesin e Al Nassr dhe shokun e skuadrës Talisca, duke mbajtur një shpatë në dorë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore