Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Shqipëria në vend të parë në grup/ Çfarë ndodhi në dhomat e zhveshjes të kombëtares kuqezi

Shqipëria në vend të parë në grup/ Çfarë

Një festë totalisht e merituar për lojtarët e kombëtares kueqzi, pas përmbushjes së misionit për 2 fitore në 2 ndeshjet e fundit, asaj përballë Kazakistanit dhe Bjellorusisë. 

Sot djemtë e trajnerit Edy Reja kryen detyrën duke mposhtur bjellorusët me rezultatin 3-2.

Menjëherë pas përfundimit të ndeshjes, shpërtheu festa në dhomat e zhveshjes. 

Lojtarët u përshëndetën të gjithë personalisht nga Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, i cili i dha grushtin futbollistëve.

Por ata u mblodhën të gjithë sëbashku më pas duke kërcyer. 

Golat në fitoren e sotme u shënuan nga Sokol Cikalleshi dhe Rei Manaj. 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore