Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Shpërthen Leo Messi: “U lodha duke qenë unë shkaku i gjithçkaje te Barcelona”

Shpërthen Leo Messi: “U lodha duke qenë unë shkaku i

“Jam lodhur duke qenë gjithnjë problemi i gjithçkaje te Barcelona”.

Lionel Messi kthehet të flasë, për herë të parë që nga 4 shtatori i kaluar, kur njoftoi qëndrimin e tij në Barcelonë ??dhe ai e bën këtë në mënyrë të prerë, duke iu përgjigjur një pyetje në lidhje me deklaratat e ish agjentit të Griezmann i cili javën e kaluar, në France Football, pohoi se argjentinasi kontrollon gjithçka te Barca.

Messi, i cili zbarkoi në Katalonjë pas angazhimeve të tij me kombëtaren argjentinase, u duk tepër i irrituar nga kjo gjë – raporton “El Mundo Deportivo”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore