Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Shpërthen festa në stadium, Shqipëria ndëshkon Armeninë

Shpërthen festa në stadium, Shqipëria ndëshkon Armeninë

Shqipëria ka shënuar golin e parë kundër Armenisë mbrëmjen e sotme në stadiumin "Air Albania".

Kujtojmë se ndeshja është një miqësore mes dy skuadrave.

Në vetëm 28 minuta lojë Shqipëria kaloi në avantazh me golin e realizuar nga Xhuliano Skuka.

Një asist nga Çokaj bëri që sulmuesi i Partizanit mos gabojë me gjuajtjen nga brenda zonës dhe kalon në avantazh kuqezinjtë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore