Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Shpërthen babai i yllit të Bayern: S' prisnim këto gënjeshtra të pista, menaxheri është një piranja

Shpërthen babai i yllit të Bayern: S' prisnim këto

Uli Hoeness ka bërë disa deklarata të forta në lidhje me mungesën e rinovimit të kontratës së Alaba-s, duke akuzuar menaxherin e lojtarit Pini Zahavi se është një “piranja” që do vetëm para.

Tani ka ardhur kundërpërgjigjja e babait të lojtarit George, i cili ka thënë për Sky Sport:

“E kam çuar David te Bayern-i kur ishte adoleshent. Gjatë viteve, kemi patur mundësi të ndryshme për t’u transferuar, por kemi qenë korrektë dhe kemi vendosur gjithmonë të qëndrojmë”.

“Nuk e prisja që Bayern-i të përhapte gënjeshtra të pista në publik në lidhje me rrogën dhe komisionet. Të thuash se nuk është arritur një marrëveshje për shkak të pagesave të tilla është një akuzë e pisët’.

“E gjitha kjo sepse nuk kemi pranuar shifrat që na kanë propozuar”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore