Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Shorti i hidhur për Milan, ja tetë përballjet e Europa League

Shorti i hidhur për Milan, ja tetë përballjet  e Europa League

Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti për 1/8 e finales së Europa League. Goglat kanë zgjedhur një ndeshje të fortë mes Manchester United dhe Milanit.

Një përballje që ngjan si një finale e parakohshme. Kuqezinjtë kanë dalë të pafat nga ky short, ndërsa Roma do të përballet me Shakhtar Donetks.

Ajax do të përballet me Yong Boys, që ishte surpriza e këtij kompeticioni pasi eliminoi gjermanët e Bajern Leverkusen. Ndeshjet e para do të luhen me 8 dhe 11 mars.

Shorti i 1/8-ave

Roma-Shahktar Donetks

Slavia Pragë-Rangers

Ajax-Yong Boys

Olympiacos- Arsenal

Dinamo Zagreb- Totenham

Manchester United-Milan

Dinamo Kiev-Villareal

Granada-Molde

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore