Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Shoku i skuadrës i vdiq në aksident/ Reagojnë futbollistët shqiptarë, mesazhet prekëse

Shoku i skuadrës i vdiq në aksident/ Reagojnë futbollistët

Futbollisti turk, Ahmet Çalik, u nda nga jeta mëngjesin e sotëm nga një aksident tragjik.

Ai ishte pjesë e klubit të Konyasporit në Superligën turke dhe luante si shok skuadre edhe me dy lojtarët shqiptarë, Sokol Cikalleshi dhe Endri Çekiçi. Të dy shqiptarët kanë reaguar duke shprehur ngushëllimet për humbjen e lojtarit 27-vjeçar.

"Çfarë mund të shkruaj për ty miku im i dashur! Zoti të mori ty shumë shpejt! U prefsh në paqe vëlla! Ti do të jesh gjithmonë në zemrën time!” shkruan Cikalleshi.

"Të bekoftë Allahu dhe të dhëntë një vend në parajsë vëllai im! Çfarë njeri i mrekullueshëm që ke qenë, do të na mungosh dhe nuk do harrohesh kurrë Ahmet Çalik," shkruan Çekiçi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore