Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Shkoi të festonte tek tifozët rivalë/ Portieri i Arsenal merr një shkelm kokës nga fansi i tërbuar (VIDEO)

Shkoi të festonte tek tifozët rivalë/ Portieri i Arsenal merr

Një tifoz i Tottenham-it goditi portierin e Arsenalit Aaron Ramsdale pasi u ngjit mbi tabelat e reklamave pas bilbilit të fundit të ndeshjes së tyre në Premier League të dielën pasdite.

Përfaqësuesi anglez u përplas me Richarlison pas fitores 2-0 për liderët e ligës me tifozët që nisën pasi ai u largua nga fusha.

Me disa tifozë që bërtisnin ndaj lojtarit rival, njëri u hodh mbi tabelat e reklamave dhe gjuajti me këmbë mbië Ramsdale me siguri si dhe lojtarët e tjerë dhe tifozët që përpiqeshin të qetësonin gjërat.

Mikel Arteta vrapoi mënjanë dhe u pa duke qeshur pasi tërhoqi zvarrë Granit Xhakën dhe Ramsdale-n e tërbuar, të cilët nuk mund ta besonin atë që sapo kishte ndodhur.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore