Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Sherri" i çuditshëm mes Neymar e mbrojtësit kolumbian/ Pamjet bëhen virale brenda sekondash (FOTO)

"Sherri" i çuditshëm mes Neymar e mbrojtësit

Rrjetet sociale nuk i falin këto raste dhe këtë herë nuk kanë reshtur së bëri shaka me imazhet e çuditshme që dolën pas një përplasjeje verbale mes lojtarëve Yerry Mina (Kolumbi) dhe Neymar (Brazil), e cila përfundoi në një "gjest dashurie".

Gjithçka ndodhi në 57 minuta, kur në mes të një aksioni, Mina dhe Neymar u përplasën dhe përfunduan në tokë.

Ndërsa ngrihej, kolumbiani i tha diçka '10' së Brazilit, gjë që e mërziti dhe reagoi me puthjen provokuese. Të dy u paralajmëruan nga Patricio Loustau, pasi Neymar donte të hakmerrej me një faull ndaj Stefan Medina.

Sidoqoftë, ai moment kurioz u regjistrua dhe fotografitë u bënë virale.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore