Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

'Sherr' i paparë/ Trajneri nuk kontrollon nervat dhe godet kolegun, e ndjek atë pas humbjes… (VIDEO)

'Sherr' i paparë/ Trajneri nuk kontrollon nervat dhe godet

Ka zënka që krijohen nga asgjë dhe pa asnjë shpjegim. Në këtë rast nuk është as një konflikt mes të barabartëve, por një agresion totalisht i njëanshëm. 


Paco Ramírez, trajneri meksikan i klubit Celaya, mesa duket i afrohet me qetësi homologut të tij në Atlético Morelia, argjentinasit Norberto Scoponi.

Skena ngjan me shtrëngimin e zakonshëm të duarve mes trajnerëve në fund të ndeshjes, e cila ishte vulosur me 3-1 në favor të Scoponit, që i dha skuadrës së tij akses në finalen e ligës së Meksikës. Megjithatë, kur Ramírez arrin te argjentinasi, ai e godet me shuplakë.

Trajneri nga Rosario duket i habitur dhe vepron duke i hequr dorën për të shmangur një sulm të dytë, ndërsa fillon të tërhiqet. Por ajo çka ishte planifikuar sapo kishte nisur.

Episodi përfundon me një ndjekje nëpër fushë. Futbollistët e Atlético Morelia më në fund arritën të ndërmjetësojnë dhe të qetësojnë trajnerin agresor Ramírez dhe lojtarët e tij.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore