Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Shënoi supergol ndaj Kukësit, Tedi Cara goditet me shishe nga tifozët dhe gjakoset (VIDEO)

Shënoi supergol ndaj Kukësit, Tedi Cara goditet me shishe nga

Tedi Cara ishte protagonisti i minutave të para në sfidën Kukësi-Partizani, i cili në minutën e 14’ realizoi një supergol nga goditja e dënimit për të kaluar “Demat” në avantazh.

Gjatë festimit të tij, futbollisti i të kuqve u godit me shishe në fytyrë gjatë festimit të golit nga tifozët verilindorë, duke pësuar një të çarë poshtë syrit.

Për këtë arsye Cara u zëvendësua duke mundur të mos e vazhdonte dot më lojën dhe në vendin e tij u fut Cvetanoski.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore