Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ramos dhuron show në stërvitje, leksion sulmuesve të Realit (VIDEO)

Ramos dhuron show në stërvitje, leksion sulmuesve të Realit

Sergio Ramos është një nga mbrojtësit më të mirë në botë, por është shumë i kompletuar. Spanjolli shënon vazhdimisht gola, ndërsa nga penalltia nuk gabon thuajse kurrë.

Kampionët e Spanjës po zhvillojnë fazën e tyre përgatitore, ndërsa në seancën e sotme stërvitore kapiteni dhuroi një magji. Videoja e golit të tij u postua dhe nga faqja zyrtare e Realit.

Ai bëri një parabolë mjaft të ëmbël në stërvitje duke mposhtur portierin e tij. Gjuajtja e tij ishte mjaft e bukur dhe përfundoi me klas në rrjetë.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore