Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Seria A/ Arrestohet presidenti i Sampdorias

Seria A/ Arrestohet presidenti i Sampdorias

Presidenti i Sampdorias, Massimo Ferrero, u arrestua nga Guardia di Finanza si pjesë e një hetimi nga prokurori i Paola për krime korporative dhe falimentim.

Sipas asaj që mësohet, skuadra e Ligurisë nuk është përfshirë në hetim. Ferrero u transferua në burg, ndërsa për 5 persona të tjerë u caktua arrest shtëpie.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore