Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Selmani fiton balotazhin e portierëve, ja formacioni zyrtar i Kuqezinjve ndaj Uellsit

Selmani fiton balotazhin e portierëve, ja formacioni zyrtar i Kuqezinjve

 

Edi Reja do të testojë në miqësoren ndaj Uellsit. Në portë do të nisë nga minuta e parë Gentian Selmani, portieri krutan që aktualisht luan në Turqi me Bolusporin.

Nga minuta e parë do ta nisin edhe Çekiçi, Doka dhe i rikthyeri Balaj, ndërsa formacioni kompletohet me të afirmuarit Lenjani, Gjimshiti, Bare, Manaj, Kumbulla dhe Abrashi me formacionin 3-5-2

Ndeshja zhvillohet në Kardif dhe fillon në orën 18:00. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore