Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

“Sa i shëmtuar”, Mbappe tallet me modelin e ri të flokëve të Ramos

“Sa i shëmtuar”, Mbappe tallet me modelin e ri të

Sergio Ramos ka vendosur të bëjë një ndryshim në “look”, ndërsa diçka të tillë e ka bërë publike edhe në rrjetet sociale.

Ramos ka publikuar një video ku pret flokun, që prej vitesh e mbante të gjatë dhe sigurisht në atë postim s’kishte si të mungonin komentet e shokëve të skuadrës.

Mbappe ka bërë shaka duke i komentuar: “Zoti im, je shumë i shëmtuar”.


 Spanjolli e ka nisur shumë mirë sezonin e ri me Paris Saint-Germain, ku tashmë mban rolin e titullarit dhe luan rregullisht./ TCH

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore