Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Rudiger u tall me kundërshtarin/ Hakmarrja nuk vonoi, pak minuta më vonë lojtari japonez 'fundosi' Gjermaninë (VIDEO)

Rudiger u tall me kundërshtarin/ Hakmarrja nuk vonoi, pak minuta më

Do të duhej të ishte lideri i Gjermanisë por Antonio Rudiger nuk ka arritur ta bëjë një gjë të tillë madje në ndeshjen e fundit, atë kundër Japonisë, qëndërmbrojtësi i Real Madrid është bërë protagonist i një episodi aspak të bukur për t’u parë.

Gjatë një dueli me autorin e golit të dytë Asano, i cili vetëm pak minuta më vonë do të merrte hak në mënyrën më të mirë të mundshme, me një gol që ngriu gjermanët dhe vetë Rudiger.

Shikoni se si Rudiger tallet me kundërshtarin duke imituar fizikun dhe mënyrën e tyre të vrapimit.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore