Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Rrezikon ndeshjen përballë Messi-t në Champions? Ndeshjet që mund të mungojë Ronaldo

Rrezikon ndeshjen përballë Messi-t në Champions? Ndeshjet që

Cristiano Ronaldo ka dalë pozitiv me Coronavirus dhe do të humbë të paktën dy ndeshjet e ardhshme të “Zonjës së Vjetër” kundër Crotones në Serie A dhe Dinamo Kievit në Ligën e Kampionëve.

Lojtari është prekur nga virusi kur ishte në detyrë me Kombëtaren e Portugalisë dhe tashmë është futur në karantinë.

Andrea Pirlo nuk do të mbështetet te CR7 të paktën për dy ndeshjet e ardhshme.

E para vjen në fundjavë jashtë fushës me Crotonen, ndërsa e dyta është në Kiev kundër Dinamos në debutimin e Zonjës së Vjetër në Ligën e Kampionëve këtë sezon.

Juventusi shpreson që Ronaldo të mungojë vetëm në këto dy ndeshje dhe të jetë gati përballë Barcelonës së Leo Messi-t.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore