Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ronaldon jo të gjithë e duan në Manchester/ Shikoni çfarë i ndodhi gjatë ndeshjes (VIDEO)

Ronaldon jo të gjithë e duan në Manchester/ Shikoni

Debutimi i Cristiano Ronaldo-s në Manchester ditën e djeshme u prit si kurrë më parë nga tifozët e Red Devils.

Megjithatë duket se jo të gjithë ishin të kënaqur me rikthimin e tij dhe kjo u pa me një shkrim që kaloi me avion  mbi Old Trafford.

Pak pasi ylli portugez hyri në fushë, banderola e organizuar nga një fushatë feminist e grupit “Level Up” kaloi sipër.

Në baner shkruhej “Besoni Kathryn Mayorga”, duke iu referuar një ngjarje që lidh vajzën në fjalën me Ronaldon në Shtetet e Bashkuara.

Kathryn Mayorga, 37, akuzoi Cristiano Ronaldo-n se e kishte përdhunuar në vitin 2009 në Las Vegas, muajin në të cilin Cristiano kaloi tek Real Madrid.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore