Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ronaldo nuk mban dot lotët/ Ja momenti kur emocionohet gjatë himnit të Portugalisë (FOTO)

Ronaldo nuk mban dot lotët/ Ja momenti kur emocionohet gjatë himnit

Portugalia debuton sot në botërorin e “Katar 2022” përballë Ganës, duke kërkuar fitoren e padiskutuar.

Pas gjithë polemikave dhe një nisje sezoni aspak tëm irë tek Manchester United, Vristiano Ronaldo ka tashmë mundësinë të tregojë se edne është CR7-ta i dikurshëm.

Dhe duket se dhe ai vetë e di këtë dhe prandaj është shfaqur tepër i emocionuar gjatë këndimit të himnit portugez. Kjo mund të jetë dhe Kupa e Botës e fundit për yllin portugez, që lë pas gola dhe paraqitje tepër të mira. 

Kjo është Kupa e Botës e 5-ta për të, ku në 17 paraqitje, ka shënuar 7 gola dhe ka dhënë 2 asiste. 

Ronaldo nuk mban dot lotët/ Ja momenti kur emocionohet gjatë himnitRonaldo nuk mban dot lotët/ Ja momenti kur emocionohet gjatë himnitRonaldo nuk mban dot lotët/ Ja momenti kur emocionohet gjatë himnit

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore