Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ronaldo në telashe, ministri: Rrezikon të dënohet për thyerje të rregullave te Covid-19

Ronaldo në telashe, ministri: Rrezikon të dënohet për

Superylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, është duke u hetuar nga autoritetet italiane për thyerje të rregullave të pandemisë Covid-19, më herët gjatë muajit tetor.

Lajmi është bërë i ditur nga ministri italian i Sportit, Vincenzo Spedafora, i cili ka deklaruar: “Pa autorizimin e autoriteteve shëndetësore, unë mendoj se Cristiano Ronaldo i ka thyer rregullat e pandemisë Covid-19.

“Cristiano nuk e ka respektuar protokollin dhe po zhvillohet një hetim për këtë. Virusi po na frikëson të gjithëve, andaj rregullat duhet të respektohen nga të gjithë.”, tha Spedafora per “Rai Sport”.

Ronaldo në telashe, ministri: Rrezikon të dënohet përRonaldo në telashe, ministri: Rrezikon të dënohet përRonaldo në telashe, ministri: Rrezikon të dënohet për

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore