Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Ronaldo lë pa ndjenja rojen e sigurisë/ E godet me top në kokë, në fund e surprizon me një dhuratë (FOTO)

Ronaldo lë pa ndjenja rojen e sigurisë/ E godet me top në

Cristiano Ronaldo bëri dje rikthimin e shumëpritur në Champions League me fanellën e Manchester United.

Dhe iu deshën vetëm pak minuta yllit portugez që ta inauguronte debutimin e tij në Ligën e Kampioneve me një tjetër gol.

Por atij i ndodhi një incident pak përpara fillimit të ndeshjes. Teksa stërvitej ai i ra aksidentalisht me top në kokë një prej grave të sigurisë.

Ajo ra përtokë dhe të gjithë shkuan për ta ndihmuar, mes tyre edhe Cristiano Ronaldo. Por në fund doli e fituar pasi CR7 i dhuroi një fanellë.

Ronaldo lë pa ndjenja rojen e sigurisë/ E godet me top në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore