Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Roma e “çmendur” për Dybalan/ Krijohet akullore me emrin e argjentinasit

Roma e “çmendur” për Dybalan/ Krijohet akullore me emrin

Goditja e merkatos së këtij sezoni për skuadrën e Romës është padyshim Paolo Dybala, sulmuesi që në një farë mënyre ja “vodhën” skuadrës së Interit.

Duket se tifozët verdhekuq po e shijojnë shumë mbërritjen e argjentinasit në kryeqytetin italian, sa mund të thuhet se po “fluturojnë” nga gëzimi. Çmenduria ka arritur deri aty, sa në pastiçeritë e qytetit ka dalë në shitje akullore për sulmuesin.

Roma e “çmendur” për Dybalan/ Krijohet akullore me emrin

Akullorja quhet “Joya”, pseudonimi i Dybalas, dhe përfaqësohet nga mënyra e festimit të golave të lojtarit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore