Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Rikthehet magjia e Champions League/ Cristiano për tjetër rekord, Barça pa Messi-n pas 18 vitesh

Rikthehet magjia e Champions League/ Cristiano për tjetër rekord,

Barcelona do të presë Bayern Munchen teksa dy gjigandët e Champions League ndeshen në turin e parë të ndeshjeve në grupe ditën e sotme.

Barca do të luajë për herë të parë pas kaq shumë vitesh pa Lionel Messi-n dhe kërkojnë të hakmerren ndaj Bayern pas humbjes turpëruese 8-2.

Manchester United, tashmë e mobiluar me golashënuesin më të mirë të Champions, Cristiano Ronaldo-n, do të udhëtojë për t’u ndeshur me Young Boys, ndërsa kampionët e Chelsea-t presin në shtëpi Zenit-in.

Gjigandët italianë të Juventus udhëtojnë për t’u ndeshur me ekipin më të suksessëhm të Suedisë, Malmo-n, që po rikthehen në Champions që pas sezonit 2015-2016.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore