Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Refuzoi sheikët/ Interi "blindon" yllin e ekipit: gati 7 mln euro në sezon

Refuzoi sheikët/ Interi "blindon" yllin e ekipit: gati 7 mln euro

Inter dhe Marcelo Brozovic ecin përpara së bashku.

Marrëveshja e rinovimit është arritur, shkruan gazzetta.it, tashmë ka një afat kohor për njoftimin: do të jetë pas Superkupës, ose me vone menjëherë pas ndeshjes së së dielës kundër Atalanta-s.

Me agjentin e tij u gjet akordi me një bazë fikse prej 6 milionë neto në sezon deri në vitin 2026, plus bonuse të konsiderueshme që do ta bëjnë kroatin të fitojë një shifër afër 7 milionë eurove.

Sipas Gazzetta, kroati do të kishte refuzuar oferta shumë të rëndësishme, si 8 milionë euro të Newcastle.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore