Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Reali s'po heq dot qafe Gareth Bale, ekipi anglez mund t'i vijë në ndihmë

Reali s'po heq dot qafe Gareth Bale, ekipi anglez mund t'i vijë

Real Madrid mund të shpëtojë nga Gareth Bale. Uellsiani nuk ka asnjë ofertë deri më tani, por së fundmi ka një interesim nga Manchester United sipas asaj që shkruan Sunday Express.

Sulmuesi i krahut mund të kalojë në Old Trafford, pasi trajneri Solskjaer nuk arriti te Jadon Sancho. Talenti i Dortmundit do të mbetet në Bundesliga dhe për këtë sezon, prandaj emri i Bale ka dalë në shteg.

Reali është gati për një lëvizje të tillë. Ata duan të shpëtojnë nga barra e rëndë ekonomike që ka futbollisti, pa harruar faktin e rëndësishëm që nuk ka asnjë kontribut në fushën e lojës. Uellsiani nuk luajti asnjë minutë në fundin e sezonit të kaluar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore