Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Real Madrid me 'xhepat' bosh, tërhiqet nga objektivi Richarlison, kushton shumë

Real Madrid me 'xhepat' bosh, tërhiqet nga objektivi Richarlison,

Carlo Ancelotti kishte një kërkesë në këtë merkato afrimin e talentit brazilian të Everton Richarlison i cili aktualisht po shkëlqen me Brazilin në Lojrat Olimpike.

Megjithatë kërkesat e larta të klubit nga Goodison Park kanë frenuar presidentin Florentino Perez i cili ia ka bërë të qartë trajnerit të tij se Richarlison do të mbetet thjeshtë një ëndërr vere.

Kjo pasi Everton kërkon plot 90 milionë euro për sulmuesin latin dhe Real Madrid e ka ndjerë shumë krizën këto kohë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore