Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Real Madrid fitoi dhe pa Ronaldon, ish-lojtari tregon çelësin e suksesit tek Los Blancos

Real Madrid fitoi dhe pa Ronaldon, ish-lojtari tregon çelësin e

Ish-ylli i Real Madrid, Luis Figo, ka folur për AS në lidhje me Cristiano Ronaldo-n.

“Cristiano ka qenë shumë i rëndësishëm për Real Madrid dhe Real Madrid për të. Është i pazëvendësueshëm, por Real-i ka gjetur mekanizma për të fituar edhe pa të”, ka thënë legjenda portugeze.

Më pas, Figo ka zgjedhur më të mirin aktualisht te Real Madrid.

“Benzema është një lojtar i madh dhe e ka treguar këtë vit. Ka bërë një hap të rëndësishëm nga momenti i largimit të Ronaldo-s, sepse ndihej më i rëndësishëm”.

“Është një përzierje mes një numri 9 dhe një numri 10”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore