Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

(Video) “Qepe dhe ulu aty”/ TENSIONE mes tifozit të Ekuadorit dhe Katarit në stadium: Keni vetëm lekë…

(Video) “Qepe dhe ulu aty”/ TENSIONE mes tifozit të Ekuadorit

Kupa e Botës në Katar ka nisur me sfidën e parë hapëse ku Ekuadori sfidon të zotët e shtëpisë Katarin. Në këtë event diskutimet dhe debatet kanë qenë të shumta, për shumë episode të ndodhura përgjatë organizimit.

Një episod është shënuar dhe në sfidën e parë mes Katarit dhe Ekuadorit e mbyllur me shifrat 0-2. Tifozi mik i Ekuadorit ka provokuar vendasit për shifrat marramendëse të shpenzuara, duke bërë me duar për leket që Katari ka. Reagimi ka ngjallur pakënaqësi ku një ka tifozët e Katarit i ka drejtuar fjalët: “Qepe gojën dhe ulu aty”.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore