Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Pushime në Afrikë, Wanda Nara nxjerr të pasmet dhe provokon sërish fansat me pozat nga xhakuzi (FOTO)

Pushime në Afrikë, Wanda Nara nxjerr të pasmet dhe provokon

Pas mbarimit të sezonit futbollistik, futbollisti i PSG Ikardi dhe gruaja e tij Wanda Nara kanë zgjedhur të shkojnë me pushime  romantike në Afrikë.

Partnerja e Icardit ka shfaqur sërish linjat e saj trupore. Së fundmi Wanda ka postuar disa foto nga Afrika ku po shijon pushimet me burrin e saj./Shqip

Shikoni foto e mëposhtme:

Pushime në Afrikë, Wanda Nara nxjerr të pasmet dhe provokon

Pushime në Afrikë, Wanda Nara nxjerr të pasmet dhe provokon

Pushime në Afrikë, Wanda Nara nxjerr të pasmet dhe provokon

Pushime në Afrikë, Wanda Nara nxjerr të pasmet dhe provokon

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore