Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

PSG i jep duart trajnerit, bëhet gati oferta për zëvendësuesin e Galtier!

PSG i jep duart trajnerit, bëhet gati oferta për

 Shumë gjëra do të ndryshojnë në këtë fund sezoni për Paris Saint German dhe këtu nuk bëhet fjalë vetëm për largimin e Messit. Me një shkallë të lartë probabiliteti, PSG do të ndryshojë trajnerin. Christophe Galtier nuk ka arritur të ketë sukses në Champions League dhe klubi francez është në kërkim të një zëvendësuesi.

Sipas Daily Mail, PSG tashmë ka zgjedhur një trajner të ri. Drejtuesit e klubit duan që Jose Mourinho të marrë drejtimin e ekipit. Në të ardhmen e parashikueshme, gjigantët e Ligue 1 mund t’i dërgojnë një ofertë portugezit.

Mourinho është aktualisht te Roma. Një ditë më parë ai udhëhoqi skuadrën në finalen e Europa League. Special One ka një marrëdhënie të tensionuar me drejtuesit e klubit të tij aktual. Jose flet rregullisht publikisht për nevojën për të forcuar skuadrën. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore