Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

PSG gjen trajnerin e ri, do drejtohen nga...

PSG gjen trajnerin e ri, do drejtohen nga...

Maurizio Pochettino do largohet nga PSG-ja. Ai erdhi në Paris për të sjellë te kjo skuadër trofeun e Ligës së Kampionëve,por rezultoi një dështim, madje mediat franceze shkruajnë se lojtarët nuk i binden.

Pas dështimit për të arritur një akord me Zidanin, drejtuesit e PSG-së kanë bërë gati një tjetër emër. Bëhet fjalë për trajnerin Kristofer Galtier, francezi që i shpalli Lilën kampione në Ligue 1 sezonin e shkuar.

Siç bënë me dije “L’Equipe”, klubi kryeqytetas ka arritur një akord me 55-vjeçarin dhe shumë shpejt pritet që të marri drejtimin e kampionëve në fuqi të Francës. Firma duket çështje ditësh.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore