Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

PSG dridh Realin, ofertë e çmendur për Sergio Ramos

PSG dridh Realin, ofertë e çmendur për Sergio Ramos

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, nuk ka rinovuar ende me klubin spanjoll. Ai ka shumë treg dhe mund të largohet në fund të sezonit, pavarësisht se gjasat janë që të rinovojë sërish.

PSG është klubi që do me patjetër shërbimet e kapitenin spanjoll. AS shkruan se ata janë gati për një ofertë shumë joshëse për mbrojtësin e madrilenëve.

Ramos do t’i ofrohet një ofertë 3-vjeçare. Mbrojtësi i Real Madridit do të ketë një rrogë 20 milionë euro neto në sezon. Një shifër e jashtëzakonshme që mund të tundojë futbollistin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore