Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Pritet si “Zoti”/ Cristiano Ronaldo mbërrin në Arabi, i gjithë shteti çmendet pas tij

Pritet si “Zoti”/ Cristiano Ronaldo mbërrin në Arabi, i

Superylli portugez Cristiano Ronaldo mbërriti në Riad para pak orësh duke u pritur nga mijëra tifozë në klubin Al Nassr të Arabisë Saudite, pasi arriti një marreveshje më më shumë se 200 milionë euro ne sezon.

37-vjeçari, pesë herë fitues i Topit të Artë, erdhi në kryeqytet të hënën vonë, sipas televizionit shtetëror Al Ekhbariya, dhe po qëndron në një hotel luksoz me shoqëruesit e tij.

Pritja e tij ka qenë madhështore, pasi disa zyrtare te larte kanë dalë për ta takuar, teksa disa fëmijë i kanë dhënë lule.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore