Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Presidenti po vjen"/ Ibrahimovic nuk resht së habituri, shkon me helikopter në stërvitje (VIDEO)

"Presidenti po vjen"/ Ibrahimovic nuk resht së habituri, shkon me

Zlatan Ibrahimovic njihet për gjestet apo thëniet e tij, duke e nxjerrë veten superior mbi të tjerët.

Por nuk i ka vetëm fjalë pasi, që pas ardhjes së tij, kuqezinjtë e Milanit janë duke kaluar një formë fantastike në Serinë A.

Pas udhëtimit dy ditor në Monte Karlo ku takoi agjentin, Raiola për të diskutuar mbi rinovim e kontratës, sulmuesi shtatlartë është rikthyer sot në Milano, madje direkt në qendrën stërvitore.

Ibrahimoviç ka postuar një video nga helikopteri në “Instagram” . Nga lart duket qendra stërvitore e Milanit dhe poshtë videos suedezi shkruan: "Presidenti po vjen”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Milan

A post shared by Zlatan Ibrahimovi? (@iamzlatanibrahimovic) on

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore