Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Presidenti i FIFA-s nesër vizitë në Shqipëri/ Zbulohet arsyeja dhe axhenda e takimeve

Presidenti i FIFA-s nesër vizitë në Shqipëri/ Zbulohet

Presidenti i FIFA-s, Xhiani Infantino, do të zhvillojë ditën e nesërme një vizitë zyrtare në Shqipëri.

Infantino pritet të takohet me drejtuesit e FSHF-së dhe anëtarët e komunitetit të futbollit shqiptar. Ky takim përkon dhe me rastin e 90-ë vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në FIFA dhe gjithashtu për inaugurimin e “Shtëpisë së Futbollit”.

Gjithashtu ai pritet të ketë dhe një takim me Kryeministrin e vendit, Edi Rama, përveç se me drejtuesit e FSHF-së.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore