Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Presidenti i FFK, Agim Ademi në 'Jashtë Loje' zbulon emrin: Ky është futbollisti më i mirë shqiptar

Presidenti i FFK, Agim Ademi në 'Jashtë Loje' zbulon emrin:

Këtë të enjte i ftuar në “Jashtë Loje” me Sidorela Gjonin, i ftuar ishte presidenti i Federatës së Futbollit në Kosovë, zoti Agim Ademi.

Në këtë intervistë ndryshe ai rrëfeu copëza nga jeta e tij, e gjithashtu dha nga një koment për futbollist të ndryshëm shqiptar.

“Fadil Vokrri-Gjigandi i futbollit dhe i kombit;
Milot Rashica- Futbollisti më i mirë shqiptar;
Vedat Muriqi-golashënuesi më i mirë dhe më i fortë;
Lorik Cana-futbollist shumë i mençur;
Granit Xhaka- Inivelit të futbollistëve më të mirë që ka bota sot
Gjerdan Shaqiri- Po njësoj (Me Xhakën)”- u shpreh ai..

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore