Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Poza "HOT"/ Ish-e dashura e Balotelit lë me "gojë hapur" fansat, sfidon instagramin

Poza "HOT"/ Ish-e dashura e Balotelit lë me "gojë

Dayane Mello, vajza e shfaqjes dhe ish-e dashura e vjetër e Balotellit, sfidoi Instagramin dhe censurimin e tij duke postuar foto nudo të plotë në profilin e saj. E thjesht dhe nudo  pas  uji për ta mbuluar atë. Fotoja menjëherë u bë virale, duke ndezur ndjekësit e saj, shkruajnë mediat italiane.

Fatkeqësisht për modelen, instagram ndërhyri duke hequr menjëherë postimin. Kjo është një risi absolute për Dayane që shkakton çdo ditë me bikini dhe dekolte të zhytura, por që nuk kishte shkuar kurrë aq larg./Shqip

 

Poza "HOT"/ Ish-e dashura e Balotelit lë me "gojë

Poza "HOT"/ Ish-e dashura e Balotelit lë me "gojë

Poza "HOT"/ Ish-e dashura e Balotelit lë me "gojë

Poza "HOT"/ Ish-e dashura e Balotelit lë me "gojë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore