Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

ZYRTARE/ Ronaldo nuk i reziston 200 milionëve në sezon, në janar transferohet tek ...

ZYRTARE/ Ronaldo nuk i reziston 200 milionëve në sezon, në janar

Cristiano Ronaldo do të jetë lojtar i Al-Nassr në muajin janar të vitit 2023. Prej ditësh është konfirmuar lajmi se klubi arab i ka bërë një ofertë prej 200 milionë eurosh në vit portugezit dhe duket se oferta më e madhe në historinë e futbollit është pranuar.

“Marca” raporton se marrëveshja mes palëve është arritur dhe në janar Ronaldo do të veshë fanellën e klubit më të madh në Arabi.

Siç dihet, Ronaldo është lojtar i lirë, pas ndërprerjes së kontratës me Manchester United, që erdhi pas deklaratës së bujshme të tij. Në rast se konkretizohet, kjo kontratë e Ronaldos do të thyente çdo rekord dhe vështirë se do të arrihet edhe në dekadat e ardhshme.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore