Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Postoi video me striptiste dhe i dehur, fundoset legjenda e NBA (VIDEO)

Postoi video me striptiste dhe i dehur, fundoset legjenda e NBA (VIDEO)

Paul Pierce, ish-basketbollisti i famshëm i Boston Celtics, ka humbur punën e tij si komentator i NBA në televizionin ESPN, pas postimit të një videoje ku shihej i dehur dhe i rrethuar me striptiste.

Kampioni i NBA në vitin 2008 dhe 10 herë i përzgjedhuri për ndeshjen “All Star”, është shkarkuar nga puna, të cilën e nisi në vitin 2017.

Menjëherë pasi doli lajmi, Pierce postoi një video në rrjetet sociale ku thjesht qesh. Këtë video e shoqëroi me shkrimin: “Së shpejti do të vijnë gjëra të mëdha, mos harroni të qeshni”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore