Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Pogba përfundon në sallën e operacionit, a do të kthehet në fushën e gjelbër?

Pogba përfundon në sallën e operacionit, a do të kthehet

Paul Pogba do t’i nënshtrohet një operacioni në gju këtë mbrëmje për shkak të problemeve me meniskun.

Vendimi është marrë pas dy seancave stërvitore në fushë (dje dhe sot), ku lojtari francez i Juventusit e ka kuptuar që ndërhyrja kirurgjikale është e pashmangshme.

Dëmtimi ndodhi më 24 korrik, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, dhe lojtari, pas disa konsultave, kishte vendosur të zgjidhte terapinë konservative. Por pesë javët e punës nuk sollën rezultatin e dëshiruar dhe sot Pogba vendosi t’i nënshtrohet operacionit.

Ish-mesfushori i Manchester United mund të jetë sërish i disponueshëm brenda pesë deri gjashtë javësh maksimumi, pra rreth mesit të tetorit. Ai dëshiron me çdo kusht të luajë në Botërorin “Katar 2022”./ Top Channel

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore