Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Pochettino e nis me kritika ndaj lojtarëve: Mbappe duhet të përmirësohet, ashtu si i gjithë ekipi

Pochettino e nis me kritika ndaj lojtarëve: Mbappe duhet të

Mauricio Pochettino ishte kritik ndaj Kylian Mbappes në konferencën e tij të parë për shtyp pas ndeshjes, tani si trajner i Paris Saint-Germain.

Argjentinasi e nisi me barazim aventurën e tij te PSG ndaj Saint-Etienne në Ligue 1.

“Unë jam i kënaqur me paraqitjen e tij natyrisht, por ai ka nevojë të përmirësohet”.

“Jam i sigurt që ai dëshiron të shënojë dhe të luajë më mirë dhe të fitojë ndeshje. Me siguri ai është i zhgënjyer”.

“Të gjithë lojtarët duhet të përmirësohen dhe ekipi duhet të përmirësohet”, ka thënë Pochettino.

Pochettino gjithashtu deklaroi lumturinë e tij për kthimin si trajner, por tani në rrethana të çuditshme.

“Jam i lumtur që jam kthyer pas 14 muajsh. Por është e çuditshme, pasi hera e fundit që isha trajner ishin 62,000 njerëz në stadium”, ka thënë argjentinasi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore