Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

"Po ha akullore"/ Publikohen bisedat mes modeles së faqeve me pullë të kuqe dhe sulmuesit të Real Madrid-it

"Po ha akullore"/ Publikohen bisedat mes modeles së faqeve me

Influencer-ja argjentinase, Juliana Orellano, ishte në qendër të faqeve rozë pas flirteve që ka pasur me futbollistin e Real Madridit, Vinicius Junior.

Bukuroshja ka pranuar për mediat vendase se një numër i madh futbollistësh të njohur i shkruajnë dhe se me yllin brazilian ka shkëmbyer mesazhe dhe fotografi.

Në bisedën që është shpërndarë në rrjetet sociale shihen qartë mesazhet që i ka dërguar braziliani, si edhe replikat në disa fotografi provokuese në ‘inbox’.

-“Flet spanisht, çfarë po bën?”

“Ciudad Noticias” njofton se Juliana është shumë e njohur në Instagram dhe Tik Tok, madje po mendon seriozisht të fillojë të fitojë para në platformat që ofrojnë përmbajtje erotike.

"Po ha akullore"/ Publikohen bisedat mes modeles së faqeve me

"Po ha akullore"/ Publikohen bisedat mes modeles së faqeve me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore