Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Zbulohet çmimi marramendës i unazës që Ronaldo i dhuroi Georginës (FOTO)

Zbulohet çmimi marramendës i unazës që Ronaldo i dhuroi

Cristiano Ronaldo ka sfiduar të gjithë yjet e futbollit, pasi sipas mediave britanike i ka dhuruar një unazë prej 615 mijë paund të dashurës së tij.

Unaza e firmës ‘Cartier’ është me diamante dhe konsiderohet si një prej modeleve më unike të markës së njohur.

Sipas ‘GamingDeals’, që përpiloi një listë të unazave më të shtrenjta të fejesës në futboll, portieri i Anglisë, Jordan Pickford renditet i dyti me 500,000 £ unazë për gruan Megan Davison. Unaza e Ashley Cole me vlerë 275,000 paund për ish-gruan Cheryl, u rendit e treta.

Georgina dhe Ronaldo janë prindër të një vajzë së bashkë, ndërkohë që ylli i futbollist ka edhe 3 fëmijë të tjerë me nëna surrogate.

Zbulohet çmimi marramendës i unazës që Ronaldo i dhuroi

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore